Epona At ve Binicilik Malzemeleri Ltd. Şti. olarak sektörlerinde dünyanın en önde gelen firmalarını ülkemiz atçılığının hizmetine sunuyoruz.

Binicilik sporunun, engel atlama ve dresaj dallarında; Veredus, Animo, Selleria Equipe gibi dünya pazarına yön veren markalarının distribütörlüklerini takiben, her türlü atçılık tesisinin projelendirilmesi, hayata geçirilmesi, manej, pist ve padokların dünya standartlarına uygun olarak en sağlıklı ve at dostu olarak yapılması, bu özelliklerini yıllar boyu koruyabilmelerini sağlayan bakım ve temizliği için gerekli ekipman ihtiyaçlarınıza cevap verecek; Kraft At Yürüteçleri, Platz-Max Manej Bakım ve Düzeltme Ekipmanları, Padok Temizleyicileri, Warendorfer At Solaryum Cihazları, Equus Design Planlama ve Mimari, Equus Design “Diamond System” Manej Aynaları, ve Manej Tekmelikleri firmalarının ürün ve hizmetlerini de Türk atçılık sektörüne sunmaya başladık.

Binicilik malzemelerinde olduğu gibi, tüm yeni ürün ve hizmetlerimizi de; atçılık sektörüne yatırım yapmış veya yapacak olan teşebbüs sahiplerimize Avrupa pazarı fiyatları ile sunuyoruz. Bu konunun Türk atçılığının en yeni ve kaliteli ürün ve hizmetlere sahip olarak Dünya atçılığı ile eşit şartlarda ve maliyetlerde rekabet edebilmesi açısından çok önemli olduğu düşüncesindeyiz.