You are here

Home

Planlama Danışmanlık Uygulama Hizmetleri

Equus Design; binicilik, yarışçılık, pansiyon veya yetiştirme haracılığı, veteriner ve rehabilitasyon merkezi gibi herhangi bir tesisin yapılmasında danışmanlık, mimari planlama, mühendislik ve uygulama safhalarında uzmanlaşmış bir mimarlık ofisidir. Ulaştığı birikim ve sektörel bilgisi ile beklenti, foksiyon ve maliyet dengesine optimal çözümler sağlayan projelere imza atmaktadır.

Firmanın bu hizmetleri verirken en önemli prensibi “Atlar İçin Doğru Olan” dır. Bununla birlikte en yeni tasarım ve ekipmanlarla hazırlanmış tüm detaylara önem veren fonksiyonaliteyi ve gelişmeyi beraber harmanlayan bir tesis planlıyorsanız lütfen bizimle temasa geçiniz.

Toplam 5 aşamalı bir paketten oluşan bu hizmetten, ister tüm paket olarak ister kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçeceğiniz şekilde yararlanabilirsiniz.

Bu aşamalar;

1-Danışmanlık:Tesisinizi yapmayı planladığınız arazinin ziyareti, arazi ve sizin yatırım planınız ile ilgili bilgilerin toplanması ve değerlendirilmesi.

2-Avan Projenin Çizimi: Talepleriniz doğrultusunda ön projenin çizilmesi ve sunumu.

3-Fonksiyonel Planın Çizimi: Avan projenin detaylandırılmış hali, projede yer alan birimlerin fonksiyonları ve bu birimlerin müşteri taleplerini nasıl karşıladığının, iç tasarımın yerleşiminin sunulması.

4-3D Sunum: Projenin, son kararlaştırılmış halinin 3D modellenmesi.

5-Projenin Uygulanması:Yerel mimar ve yüklenici firma ile işbirliğine geçilip, gerekli izin ve belgelerin alınması ve proje uygulamasına başlanması.

Kendisine gelen taleplere, yüksek standartlarda kaliteli çözümler sunan firma, çok zaman müşterilerinin bile beklentilerini aşan projeleriyle, Dünya çapında önemli bir repütasyona sahiptir.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle temasa geçin. http://www.epona.com.tr/drupal/iletisim

Equus Design Mimari Ofisi tarafından hayata geçirilmiş olan onlarca binicilik tesisi, özel çiftlik, veterinerlik ve rehabilitasyon merkezi, yarış tesisi, aşım, pansiyon ve yetiştirme harası ile ilgili referanslar için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.

http://www.equusdesign.de/references.html