You are here

Home

Solaryum

Sektörün daha gelişmiş fonksiyonlara sahip ve daha verimli çalışan solaryum cihazlarına talebi üzerine geliştirilen Warendorfer Solaryum Cihazları ödünsüz kalite prensibi ile üretilmektedir.

Warendorfer Solaryum Cihazları, her bütçe ve kapasitedeki tesise göre kişiselleştirilebilen tamamen modüler yapısı sayesinde sahip olduğunuz en temel cihazı artan talep ve beklentilerinize göre en üst modele kadar geliştirebilme imkanı verir.

Tüm modelleri, kurumayı hızlandıran ve infrared ışıklardan sağlanan ısıyı atları rahatsız etmeden en verimli şekilde kullanmaya yarayan sıcak hava duşları/fanları, cihazınızın yüksekliğini kullandığınız atların boyuna göre ayarlayabilmenizi sağlayan asansör sistemi gibi aksesuarlarla donatabilirsiniz.

Atların daha çabuk kuruması, çalışma öncesi ısınma, kasların yumuşaması, laktik asit birikiminin daha çabuk atılması, D3 vitamini emiliminin arttırması, bulaşıcı hastalıkların azaltılması, daha iyi bir kan sirkülasyonu için gerekli olan solaryum cihazları ile ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle temasa geçin. http://www.epona.com.tr/drupal/iletisim

STANDARD I-S
Güç her zaman boyutla bağlantılı değildir. Temel model, Standart I-S Solaryum Cihazlarında olduğu gibi.

1 Polyester Gövde
1 Kontrol kutusu, zaman ayarlı.
Zincir Askılıklar
8 IR-Ampul 250 watt
2 UV-Ampuş 300 watt

STANDARD II-S
STANDARD II-S modeli, ideal çok amaçlı kullanım imkanı sunan solaryum cihazlarıdır.is an ideal multi-purpose equine solarium. Güçlü ampullere sahip iki ünite, her tarafta yoğun ve eşit infrared ışının garantisidir.

2 Polyester Gövde
1 Kontrol kutusu, zaman ayarlı
Zincir Askılıklar
16 IR-Ampul 250 watt
4 UV-Ampul 300 watt

PRIVILEG-S
Infrared ısıya en çok talep gösteren işletmeler için gelişmiş çözüm. 3 adet solaryum elemanı mükemmel çalışıyor.

3 Polyester Gövde
1 Kontrol kutusu, zaman ayarlı
Zincir Askılıklar
24 IR-Ampul 250 watt
6 UV-Ampul 300 watt

LUXUS-S
Eğilebilen yan elemanlar, yüksek performans ile birleşip ideal infrared ışının elde etmenizi sağlar.

3 Polyester Gövde
1 Kontrol kutusu, zaman ayarlı
Zincir Askılıklar
24 IR-Ampul 250 watt
6 UV-Ampul 300 watt