You are here

Home

At Yürüteç

Atlar hareket etmeyi çok seven canlılardır. Doğal hayatta bir at günde 50 km’ye kadar hareket edebilir. Hareket etmek bir atın kan dolaşımı ve sağlıklı gelişimini sağlamak için önşarttır.

Rayda kaymalı sistem prensibi ile çalışan oval yürüteçler ile atlara özel idman veren veya terapik amaçlar için kullanılabilen sulu, havuz sistemli yürüteçleri ile sektörünün Dünya pazarına yön veren ve yeniliklerle tanıştıran öncü firması Kraft, yere veya tavana monte edilebilen dairesel klasik yürüteçleri de içine alan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Kraft Çözümleri:
1-Yere Monte Dairesel Yürüteç.
2-Tavana Monte Dairesel Yürüteç.
3-Ray üzerinde Kaymalı Oval - Kare Dairesel Yürüteçler.
4-Sulu Sistem Özel İdman ve Terapik Yürüteçler.

Tüm yürüteçleri; bölme ayırıcıları, kontrol sistemi, sulama sistemi, çatı, kapı, kanopi, kenar döşeme seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kişiselleştirebilirisiniz.

“Kraft....Atlarınızı Formda Tutar” sloganı ile üretilen Kraft At Yürüteçleri, 30’ dan fazla ülkede, küçük çiftliklerden, dünyaca ünlü profesyonel sporcuların tesislerine kadar her türlü amaç ve kapasiteye uygun olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Dünyada 1000’ den fazla at yürütecini üretip, montajını yapıp müşterilerine teslim etmiş olan firma en son modellerinden birini de İstanbul Atlıspor Kulübü’ nde geçtğimiz aylarda faaliyete sokmuştur.

Kraft Yürüteçleri ile ilgili detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen bizimle temasa geçin. http://www.epona.com.tr/drupal/iletisim

Referanslar için lütfen aşağıdaki linki tıklayın.

http://www.kraft-horsewalker.com/en/references/ground-standing-horse-wal...

Broşür ve Teknik Bilgilere Ulaşmak İçin Aşağıdaki Linki Kullanabilirsiniz.
www.kraft-horsewalker.com/en/current-news-and-media/brochures.php